O firmie

Firma powstała w 1991 roku. Założyciel - Lech Wiśniewski – bazował już wówczas na wieloletnim doświadczeniu zdobytym na różnych stanowiskach, między innymi jako serwisant i monter urządzeń chłodniczych w SKR Krajenka oraz jako serwisant - elektryk w Zakładzie Energetycznym (obecnie ENEA).

Początkowo działalność firmy skupiona była na usługach naprawczych i montażowych małych i średnich urządzeń, głównie dla lokalnych firm z branży spożywczej i rolniczej oraz dla indywidualnych gospodarstw domowych. Obszar działania zamykał się wówczas w promieniu około 50 km od Złotowa, a pod opieką serwisową znajdowało się kilka lokalnych masarni, mleczarni oraz dziesiątki schładzalników mleka jak również setki domowych urządzeń chłodniczych.

Z upływem czasu obszar działania, jak również montowane i serwisowane systemy chłodnicze, powiększyły się. W chwili obecnej obszar świadczenia usług obejmuje teren całej Polski, a moc chłodnicza montowanych i obsługiwanych systemów sięga niejednokrotnie setek kW.

Działalność firmy dzieli się na dwie zasadnicze gałęzie:

Nasze systemy chłodnicze cechuje nowoczesność i funkcjonalność.

Specjalizujemy się w wykonywaniu nowoczesnych instalacji chłodniczych, dla przechowalni owoców i warzyw, opartych na najlepszej automatyce dostępnej na rynku. Gwarantujemy uzyskanie wysokiej jakości przechowywanego produktu przy oszczędności energii elektrycznej.

Firma uczestniczy w szkoleniach technicznych nieustannie podnosząc jakość swoich usług.

Dewizą firmy jest solidność i profesjonalizm.

 

Copyright by www.chlodnictwoserwis.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
o firmie chłodnictwo